Witam,
przez przypadek zauważyłem, że w mojej Skodzinie non stop pali się podświetlenie schowka pasażera. Jak tylko docisne drzwiczki to podświetlenie gaśnie, ale wystarczy, że ich nie dociskam to żaróweczka znó się świeci.
Miał ktoś może podobny problem? Wybieram się z tym do ASO, ale chciałbym wiedzieć co mnie moze czekać. Czyżby wymiana całego schowka?
Nie przypuszczam, żeby było coś nie tak z elektryką - tzn. coś poważnego. Mam wrażenie, że coś "poluzowało się" w samych schowku przy włączniku i wyłączniku światełka, gdyż jak tylko lekko dotkne drzwiczek to światełko gaśnie. No cóż zobaczymy, mam nadzieję, że akumulatora to mi nie posadzi :P
Miałem to samo po wyjęciu schowka do przeciągnięcia kabli - tyle że ja mam jeszcze gwarancję, więc -> ASO i poprawili za free. IMO ten schowek jest na tyle mało sztywny i na tyle "na siłę" tam się go wpasowuje, że wystarczy że się źle ułoży i kończy się takim efektem.
pod tym linkiem znalazłem zdjęcia ale dotyczą O1 nie wiem czy w O2 jest tak samo http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=18758
ja także sprawdzę jak to jest u mnie ale na gorącą żarówkę chyba będę musiał sprawdzić
Dzisiaj sprawdziłem i jak zamknę auta i uzbroję alarm to światełko w schowku gaśnie. Ale dzisiaj wybieram się do ASO to się okaże, w czym tkwi problem.
[ Dodano: Wto 29 Mar, 11 07:06 ]
Byłem w ASo i stwierdzono, że należy wymienieć całą lampkę w schowku
pomocy, jak wyciągnąłem ten nieszczęsny schowek bo kabelek tam przeciągałem i go na nowo zamontowałem to niestety ta nieszczęsna lampka w schowku świeci. Zobaczyłem to dzisiaj jak jechałem jako pasażer. Objaw jest taki ze jak sie zamknie schowek to lampka nie gaśnie. Oczywiście parę razy juz go odkręciłem i "układałem"we wszystkie strony a dalej nic nie pomaga. Jak się zamknie to lampka świeci natomiast jak sie delikatnie dopchnie klapę schowka to gaśnie. Przeczytałem ten wątek oraz drugi i prawdę powiedziawszy nie wiem co jest tego przyczyną. Czy tak jak innym wątku do wymiany jest lampka bo sie uszkodziła?
miałem taki sam problem wystarczylo docisnac blaszke od mikro przełącznika !
lekko ja dogiac ! 5 minut roboty ,pojawił mi sie ten problem jak wyciagałem schoweΘ
Komentarz